Bractwo Studenckie – spotkanie 18 października

W środę 18 października odbędzie się kolejne spotkanie białostockiego Bractwa Studenckiego.
Rozpoczniemy jak zwykle o 17:30 modlitwą w akademickiej cerkwi św. równej apostołom Marii Magdaleny. Po modlitwie, ok. 18:00 spotkamy się w dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. św. Mikołaja 5.
Tematem spotkania będzie: Objaśnienie symboliki misterium małżeństwa – korony, obrączki, świece, wspólna czarka wina, taniec Izajasza etc.
Modlitwę i spotkanie poprowadzą duszpasterze prawosławnego środowiska akademickiego w Białymstoku: o. Piotr Borowik i o. Włodzimierz Misijuk.
Wszystkich zainteresowanych (nie tylko studentów) serdecznie zapraszamy! Szczególnie mile widziani będą studenci I roku studiów 🙂