, ,

Lista laureatów i finalistów Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej – edycja 2016/2017

Finał Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej odbył się w dniach 23-24 lutego w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. W ostatnim etapie zawodów zmagało się z sobą 28 osób. Siedem z nich uzyskało tytuł laureata, osiemnaście – finalisty. Poniżej prezentujemy listę wszystkich zwycięzców. Gratulujemy!

LAUREACI

1. Aleksandra Honczar (L LO im. Ruy Barbosy, Warszawa – przygotowywał ks. J. Kulig)
  2. Daniel Machnik (II LO im. Władysława Broniewskiego, Koszalin – przygotowywał W. Kamieniarz)
  3. Karolina Szeszko (II LOzBJN im. Bronisława Taraszkiewicza, Bielsk Podlaski – przygotowywała E. Ostapkowicz)