Spotkanie bractwa studenckiego – 11 października

W środę 11 października odbędzie się kolejne spotkanie białostockiego Bractwa Studenckiego.
Rozpoczniemy jak zwykle o 17:30 modlitwą w akademickiej cerkwi św. równej apostołom Marii Magdaleny. Po modlitwie, ok. 18:00 spotkamy się w dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. św. Mikołaja 5. W związku z nadchodzącym świętem Opieki Najświętszej Bogarodzicy (Pokrow) porozmawiamy o Marii Bogarodzicy w Tradycji prawosławnej. Pozostały czas poświęcimy sesji „100 pytań do…”.
Na tym spotkaniu zdecydujemy również w jakiej kolejności podejmowane będą tematy zaproponowane przez uczestników ostatniego spotkania. Jeśli są zagadnienia, problemy, pytania czy wątpliwości, o których chcielibyście porozmawiać, można jeszcze zgłosić je na tym spotkaniu, najlepiej osobiście albo za czyimś pośrednictwem.
Modlitwę i spotkanie poprowadzą duszpasterze prawosławnego środowiska akademickiego w Białymstoku: o. Piotr Borowik i o. Włodzimierz Misijuk.
Wszystkich zainteresowanych (nie tylko studentów) serdecznie zapraszamy! Szczególnie mile widziani będą studenci I roku studiów 🙂
BMP Studenckie