Spotkanie studenckie 6 grudnia – informacja

Opublikowano:

W środę 6 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie białostockiego Bractwa Studenckiego. W zeszłotygodniowym spotkaniu z o. igumenem Włodzimierzem uczestniczyła większa niż zwykle grupa studentów więc liczymy na wzmożone zainteresowanie kolejnymi tematami naszych rozważań.

Rozpoczniemy jak zwykle o 17:30 od modlitwy w cerkwi św. Serafima z Sarowa w krypcie soboru św. Mikołaja przy ul. Lipowej. Po molebnie, ok. 18:00 spotkamy się w dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. św. Mikołaja 5, gdzie wspólnie zastanowimy się gdzie znajduje się „Granica pomiędzy religijnością a fanatyzmem religijnym.”.

Modlitwę i spotkanie poprowadzą duszpasterze prawosławnego środowiska akademickiego w Białymstoku: o. Piotr Borowik i o. Włodzimierz Misijuk.

Wszystkich zainteresowanych (nie tylko studentów) serdecznie zapraszamy! Szczególnie mile widziani są studenci I roku studiów 🙂

BMP Studenckie

Wygenerowany przez AI obraz: manifestacja królików ze sztandarami fanatyków, groźne twarze, sztandary, hasła, w stylu czarno-białej grafiki

Ilustracja: AI Obsługiwane przez DALL·E 3. Zastosowany prompt: „manifestacja królików ze sztandarami fanatyków, groźne twarze, sztandary, hasła, w stylu czarno-białej grafiki”