Spotkanie Bractwa Studenckiego 25 października

W środę 25 października odbędzie się kolejne spotkanie białostockiego Bractwa Studenckiego.

Rozpoczniemy jak zwykle o 17:30 modlitwą w akademickiej cerkwi św. równej apostołom Marii Magdaleny. Po modlitwie, ok. 18:00 spotkamy się w dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. św. Mikołaja 5.

W związku ze zbliżającym „świętem zmarłych” i towarzyszącymi mu kontrowersyjnymi obchodami Halloween, tematem spotkania będzie: „Klątwy – czy mają moc w życiu człowieka? Błogosławieństwa a przekleństwa”.

Modlitwę i spotkanie poprowadzi duszpasterz prawosławnego środowiska akademickiego w Białymstoku o. Piotr Borowik.

Wszystkich zainteresowanych (nie tylko studentów) serdecznie zapraszamy! Szczególnie mile widziani będą studenci I roku studiów.